Filmy poznań, filmowanie ślubne

Cześć

     Jestem Jarosław. To że robię filmy ślubne jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Zapraszacie mnie bowiem do swojego świata i pozwalacie się poznać. Dlatego ja chciałbym napisać parę słów o sobie.

  Mam wspaniałą rodzinę która wspiera mnie na każdym kroku. Dla niej zaakceptowałem kota w domu z którym początki nie były łatwe. Facet z facetem musiał się dogadać! Ale dogadaliśmy się i teraz jesteśmy kumplami.

  Bardzo lubię oglądać filmy o czymś, mądre, z historią. Często wracam do klasyki w zdjęciach i filmach ona bardzo mnie inspiruje. Otwiera umysł i zwraca uwagę na proste ale bardzo ciekawe formy. Bergmann, Von Trier, Bogdan Dziworski to  nazwiska które cenię i szanuje za całokształt pracy twórczej.

  Odpoczywam aktywnie i jestem typem który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Dlatego lubię pojechać gdzieś dalej na plener ślubny, poznać nowe miejsca i spędzić z Wami kreatywnie czas. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i pomysł na film. Dla mnie nie ma niedostępnych miejsc i nudnej historii o miłości.

Zależy mi by zrobić  rzetelny i dobry film ślubny.

Każda historia jest dla mnie ciekawa bo ludzie są inni i inaczej postrzegają świat, inaczej czują i widzą, czymś innym się inspirują i interesują. To jest dla mnie cenne i tworzy początek historii o  Was.

  Jestem kolorystą i potrafię siedzieć godzinami nad kolorem  by był taki jaki chcę! To jest moja słabość ale i zaleta. Widzę kolory i są one dla mnie bardzo ważne w mojej pracy.  Chcę by moje filmy były dla Was wspaniałą pamiątką.

 

 Podoba Ci się to co robię? Chcesz zadać mi pytanie?

NAPISZ DO MNIE

 

To ja moja córka i nasze wygłupy :-) Lubimy gdy jest wesoło!

Lorem ipsum

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Piękny Maj

tel: 515-180-937

 kontakt@pieknymaj.pl

 

© Piękny Maj | Prawdziwy film ślubny | Poznań Polska | Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć jest zabronione bez zgody autora

Znajdziesz mnie też tu: